Nejbližší koncerty

 • 11.12.2021 Pěnčín u Turnova - KD
17.06.2012 Wohnout - Bumbárna - 4.díl - Bicí Mapex

 • 13.12.2012 3D VERZE VIDEOKLIPU ZPĚVÁK NA INZERÁT!!!!

  Nový 3D videoklip k písni Zpěvák na inzerát je na světě! Děkujeme všem zúčastněným hostům (Venca Bláha, Márdí, Hájíček, Lukáš Pavlásek, Jirka Macháček a Marek Taclík), režisérovi Danovi Nezmarovi a studiu Spafi. Pro verzi 2D stačí překliknout. Ke sledování 3D stačí papírové brýle, které dostanete do konce roku zdarma k objednávce u nás v shopu , nebo jsou k dostání ve Wohnout shopu na koncertech.

 • 13.12.2012 Homolka Tobolka - Spermie

  Zde mrkejte na nový videoklip z alba Homolka Tobolka.

 • 10.12.2012 Honza Homola - Čarovánky

  Honza Homola natočil album Čarovánky, který je plný nejrůznějších hostů. Tady jeho kytara hostí zpěvačku Radku Fišarovou.

 • 12.11.2012 CHUDEJ

  .Ahoj parto, tady máte novej „klip“ na písničku Chudej, kterou na koncertech moc nehrajeme, ale jako kapela ji máme rádi. To, že slovo „klip“ dávám do uvozovek, znamená, že to není moc oficiální klip. Spíš je to taková facebooková záležitost, která vznikla čistě z radosti. Před rokem jsme byli měsíc na severu Indie a já měl sebou malej kompakt Casio, který plodí velmi nekvalitní videa. U jedněch osamělých vodopádů jsem potkal zvláštního tanečníka a z legrace si ho natočil. Pak...mě jen tak z legrace napadlo z toho sestříhat klip a vybral jsem si písničku Chudej. Brzo jsem se na to vykašlal a vlastně tam toho tenkrát ani moc nenatočil. Škoda, byli jsme v Himalájích a podobně, ale já spíš fotil. Teď jsem náhodou otevřel ty staré soubory, měl chvilku času a chuť a ten „klip“ dorazil. Mám mnoho giga kvalitních záběrů z ostatních cest, ale v tomto videu jsou záměrně použité jen ty z toho Casia, takže kvalitu obrazovou i obsahovou berte s rezervou:)))

 • 31.10.2012 JEŽCI

  MÁME TU PRO VÁS NOVÝ VIDEOKLIP NA PÍSNIČKU JEŽCI, VE KTERÉM UVIDÍTE NAŠI KAPELU (JEŠTĚ BEZ FENKA) NA ARCHIVNÍCH ZÁBĚRECH Z ROKU 1992. Čtěte dále....:

<< < 2 3 4 5 6 > >>