Nejbližší koncerty

  • 24.11.2017 Svitavy – Fabrika
  • 25.11.2017 Ústí nad Labem – Severočeské divadlo
  • 27.11.2017 Praha - Retro

studio 6

Dobry večer kamarádi,

 pohodlně se usaďte před vaši svítící bednu, zapalte si cígo, nebo rokenrolovej tabák, nalijte si panáka, či krajáč mléka. A nebo víte co? Dejte si co chcete, ale hlavně zbystřete, neboť se vám po dlouhý době od klávesnice hlásí Jirka Zemánek alias JEREKE ZEMEKE ČEREKE MEREKE, což je nyní mé nejnovější umělecké pseudo.
 Tak tedy: Již půl roku uběhlo od chvíle, kdy jsem se vám hlásil nějakým jistě vtipným článkem a v něm jsem si stěžoval, jak mě velice nebaví vyťukávat dvěma prsty, čtyři hodiny, jedenadvaceti řádkový text, kterej má mít ještě navíc hlavu a patu? Hrůza! Nicméně situace se nezměnila a já stále zůstávám klávesnicovým nýmandem. Toť jest jeden z důvodů,proč jsem se vám neozýval.

 Další důvod byl ten, že mi doma nefunguje e z čárkou. A ruku na srdce, kamarádi, co by to bylo za vtipnej článek, kdyby tam nebylo alespoň jedno e z čárkou. Pak někdy koncem dubna, když jsem dostal k svátku novou klávesnici a chuť napsat krásnej článek, stala se mi nemilá a ošklivá věc. Ztráta brýlí na krátko zhatila mi za krátko napsat stať. Hned v pondělí následujícího měsíce jsem skočil do optiky pro nový, ale žádný se mi nelíbili. Takže smůla. No a pak už bylo MS v hokeji, hned potom Euro, pár výletů za hranice hlavního města, intenzivní příprava na nahrávání cd, nahrávání cd, nazpívání cd , válení, koupání,mejdany. A.t.d.. Sami přece musíte uznat, že nebyl čas vytvořit plnohodnotné čtivo hodné vašim fajnovým očím.

A až dnes se našla konečně chvilka, respektive velká část dne vám mým milovaným čtenářům napsat pár řádků.
Tak vidíte, že to nemám jednoduchý.

 A na závěr vám chci ještě sdělit to, co vás asi zajímá víc než moje lemplovství. A to je to, že kolečko je už skoro nazpívaný a že už ho    brzy hodíme do míchačky na Nouzově, kde i článkům pro vás mšenka pokvete. Není to báječné? No řekněte.
Tak zatím čau.

   P.S: Teď jsem si vzpomněl, že za tejden začíná olympiáda.