Nejbližší koncerty

  • 24.11.2017 Svitavy – Fabrika
  • 25.11.2017 Ústí nad Labem – Severočeské divadlo
  • 27.11.2017 Praha - Retro

studio 13

Dobrý den.Hlasí se Vám studio Nouzov.Do klávesnice tentokrát zobu já, Zdenda Steinerů z Věže, a to proto, že sem to slíbil našemu adminovi Peřinovi.Stalo se to v sobotu večer po našem vystoupení v Masečíně, měl jsem v sobě asi čtyři dvanáctky a tudíž sem byl příliš zbrklý, nepřemýšlel sem nad tím, co slibuji.
Teď něco o nahrávání.
Do studia sem přijel dnes přesně ve 12.00.Právě se míchala Pyralka, což je jasná hytovka.
Protože nebyla ještě ve finální podobě a zvukový kouzelník Andy musel ještě ledacos upravit, byl sem nucen odsunout se ke svému compjútru a zahrát si EURO 2004.Začal jsem zápasem Dánsko(moje koně)-Švédsko.Krásné severské derby,plné pohledných útočných akcí i zákeřných faulů(obdržel sem 4 žluté karty) skončilo
krásnou remízkou.Proč krásnou?Protože jsem na střely vyhrál, a tady pozor přátelé, 11:2!Já vím, na to se historie ptát nebude.Nakonec jsem prohrál na penalty 4:5.Smulááá.
Další zápasy:
Dánsko-Švédsko 2:0
Francie-San Marino 3:0
Francie-San Marino 5:0 (Trezeguet dal hattrick)
To je o fotbálku asi tak vše.
Kolem 16.30 byl poslech Pyralky.
V 17.00 odjíždíme s Jehnětem do Berouna na koupačku. Pěkně jsme se vycachtali, dali jsme si točenou kofolu (byla vynikající) a vyrazily zpět na Nouzov.Tady už probíhala míchačka
hitovky, která se pravděpodobně bude jmenovat Vrátnej Ozzy.A vlastně probíhá stále.
Během míchání za námi přijela návštěva, bratři Peřinovi a manažer Plexis, což je takovej
kapitalistickej punkáč.No a s nima jsme si dali v hospůdce dietní vepřový řízek s bramborovým salátem a pivínko na pokračování. No to je asi tak vše co jsem Vám chtěl napsat.Takže končím, Jirka tady spí, Honza dělá obal, Matěj je na chatě se svojí psí rodinou a já právě píšu poslední slova pro Vás.
Takže Čau Zdenda


Jestli tento článek někomu nelíbí, nechť si stěžuje panu Peřinovi.