Nejbližší koncerty

  • 24.11.2017 Svitavy – Fabrika
  • 25.11.2017 Ústí nad Labem – Severočeské divadlo
  • 27.11.2017 Praha - Retro

studio 12

No a a a ahój kamarádi,

 včera psal zprávu Jirka Zemánek a úplně se zapomněl pochlubit, že se včera míchala věc, se kterou přišel on, takže jsme jí zatím říkali „Ta Zemánkova“ a teď právě vymejšlíme název. Teď, právě teď. Sedí tu Fenek se svou dívkou, Zemánek se svým půllitrem a já, jedinej Honza tu není, zpívá kousek do věci, která se míchá vedle ve studiu, ale o tom později. V televizi jde ňáká komedie a nikomu se nechce vymejšlet.

“Tak co s tim názvem?“

„Nevim.“

„Neruš!“

„Tahni!!“

„Erkem světem je blbost, co myslíš?“

„Jo.“

„Si trošku Gábin Oswald, ne?“

„Ze života kapely?“

„Jaký kapely?“

„Kaťáků ty vole!“

„No, to už jsme skoro my ty vole..haha.“

„Tak pak už jenom Máslo na hlavě,“ řekl Zemánek.

„Dej to tam.“

Takže tahle věc se na desce bude jmenovat Máslo na hlavě, i když pro nás to už bude na furt ta Zemánkova. Stejně tak je pro nás Ryba shnilá pořád Nová, U Nás na Nouzově Regéčko atd. Tak to Máslo na hlavě…dělali jsme jí tak, že vždycky někdo přišel a nakdákal tam něco, pak jsme se shodli na refrénu, nějaký kytary naslepo tam napráskli, zkrátka moc jsme se s ní nemazali a teď uvažujem, že jí dáme první. Sestavit pořadí je težká práce, která nás čeká v nejbližších pár dnech. Máme asi pět adeptů na prvního fleka, jmenovitě Rande s Bendou, Vrátnej Ozzy, Muflon, ještě nějaká, kterou si teď nevybavuju a výše zmíněná Ta Zemánkova.

Uvidíme, všechno uvidíme. Uvidíme je dost frekventovaný slovo.

 Dnes se pracuje na věci, která se už dlouho jmenuje Mollová kovbojka a trošku jsme se tam dlouho trápili s aranžema, asi půl roku. Je to takovej dlouhej příběh, míněno v nástrojích, k tomu se vlastně jen tak něco vypráví…až je konec.

 A já končím taky, neboť kromě toho, že jsme se dnes byli koupat v lomu a na jezu v Hejskově, jezdit v Kladně a večer si pekli buřty na dvorku, se vlastně nic nestalo. Mějte se a kdo pojede zejtra do Masečína, tak pozor, hrajem už od čtyř.

Matěj