Nejbližší koncerty

  • 24.11.2017 Svitavy – Fabrika
  • 25.11.2017 Ústí nad Labem – Severočeské divadlo
  • 27.11.2017 Praha - Retro

studio 11

Nazdar parto.

 Je tomu podruhé a naposled, co vám píše veselý článek Jirka Zemánek. Je to dáno tím,že příští týden odjíždím do teplých krajin,kde se budu měsíc flákat za vaše peníze. Samozřejmě se budu snažit s vámi podělit o nějaký ten zážitek prostřednictvím našich stránek. A doufám,že ty zážitky budou vcelku pozitivní. Jo abych nezapomněl jedu okruh po ose Španělsko, Maroko, Portugalsko nebo možná jenom Špáňo a Máro. Uvidíme.

Tak to by bylo na úvod pár praktických informací a nyní vám napíšu pár řádků, jak vlastně to natáčení z mého pohledu vypadalo.

 Bylo to krásné, inspirující a drahé. Tentokrát to trvalo tři měsíce a ještě vlastně není konec,takže to bude rekord naší skupiny v natáčení cd. Doufám,že to i podle toho bude vypadat a vás fanoušků si nás koupí aspoň několik tisíců, abych mohl jet v zimě do Indie a nemusel makat. Protože mě to nebaví. To byl fór. Baví mě to,ale jenom trochu. Ale o tom psát nechci, protože vy si pak o mě budete myslet, že jsem flink a to já jsem, takže dámy máte li zájem o flákače s nejasnou budoucností a zároveň máte li nějaké to tučnější kontíčko, neváhejte a jděte po mě. Ježíš, kam jsem se to zase dostal. O tom já přeci taky nechci psát. No jo,ale teď víte co jsem zač a to já vlastně nechci, ale mazat to nebudu,protože bych musel vymyslet něco jiného a to se mi taky nechce. Ale vraťme se k původnímu tématu a to bylo, jak jsem tenkrát,když mi bylo čtrnáct zakop a nic se mi nestalo. Moment teď to čtu a koukám,že tam bylo jiné téma. Už vím natáčení to bylo. No jo to bylo krásné natáčení. Tři měsíce trvalo. To bylo něco. Tak například fenek točil bubny a já basu a taky jme zpívali a dost dobrou náladu mívali. A jednu zajímavou věc na závěr pro vás mám. Příští týden odjíždím na měsíc do zahraničí.

Takže díky za pozornost a mějte se krásně. Doufám,že se vám moje troška do mlýna líbila.

 Čau Jirka.