Nejbližší koncerty

  • 24.11.2017 Svitavy – Fabrika
  • 25.11.2017 Ústí nad Labem – Severočeské divadlo
  • 27.11.2017 Praha - Retro

studio 10

Zdáreček parto,
  nevíme, jak je možný, že jsme se vzepjali k nevídanýmu výkonu a píšem snad třetí zprávu za sebou. Možná je to proto, že k nám jezdí často náš velmistr webmistr a péruje nás, že málo přispíváme. Což je pravda a nic než pravda. Nicméně zase máme v plánu to změnit, polepšit se a psát romány. A když to ne, to znamená tak asi za měsíc bude novej design našeho www, kde by měla bejt doplněna alias dopsána historie od Zlejch not doteď. Kromě toho budou nový rubriky atd...jó fakt jó.
   Nějaká změna už nastala. Jak jste si jistě všimli, při kliku na naše stránky vás nejdřív naskočí soutěž se složitou otázkou, která by v Milionáři byla za 600 litrů. My sami jsme museli zavolat přítele po telefonu, ten řek Drnda, 50/50 Jenda a díky čááu, šli jsme jenom s třista. Vítěze čeká vejlet sem do studia, který je u Kladna, to jen aby s tím raději počítali všichni, kteří bydlí daleko. 8.9. je mástrování, což je poslední úprava před výrobou, vlastně předfinále. Finále je, když držíš ten půlroční vejlet na planetu Benda v ruce, výrobní číslo
01 a pak ho cestou domů ztratíš třeba někde v Úhřiněvsi.
  Dneska se toho moc neudělalo, vlastně skoro nic, spíše byl volnej poflak a každej se staral o sebe. Těžší to měl Zemánek, kterej se zúčastnil kalby dole u Spalů a vydržel nejdýl, což ho ctí.  Za svítání šel spát a ráno v jeho posteli ležela veliká kočkovitá šelma.
  Místo večeře u Spalů jsme zajeli do kladenský masny, koupili různý modely buřtů, po návratu zašli do lesa na klacky a zrobili vohýnek na dvorku, pivo, pohoda. Teď tu sedíme a posloucháme vyprávění ze Života Jirci Climenta v podání autora. A to je vše, co se dnes stalo.
  Zdar
WohnoutM