Nejbližší koncerty

  • 24.11.2017 Svitavy – Fabrika
  • 25.11.2017 Ústí nad Labem – Severočeské divadlo
  • 27.11.2017 Praha - Retro

studio 1

Dobrý děň

 

Říkají nám Wohnouti, ale nevíme proč. Zřejmě je to proto, aby se zvědavci měli na co ptát a chytráci vočem přemejšlet. Máme z hora  dar absolutní neorganizovanosti a důsledkem je pak třeba pozdní spuštění toliko očekávaného internetového deníku. Samozřejmě se velice omlouváme, ale naše líná těla se vzpouzela jak mohla, některá dokonce musela býti dovlečena násilím až před monitor a pod hrozbou urážky do blbce byla nucena plodit články zpravodajské.

  Teď, už doufám, bude vše v pořádku a příspěvky budou čerstvé a voňavé.

  Jak ste si možná všimli, tak vám zmizela kráva z našich webovek. Řeknu vám to narovinu. Normálně sme jí zabili a sežrali. Takovej hovězí guláš je totiž fakt velká inspirace pro tvorbu durovou i mollovou. Ještě nám zbylo něco do zásoby, tak je mrazáček docela plnej a Redbullové se teď  musej chladit v Berounce. Z kůže má Fenek nové blány na buben, šlachy nám sloužej jako struny, kopejko je dobrý jako těžítko na noty a na vemeno balíme místní holky. Bohužel se na to chytaj jenom krávy.

 Novej webdesign splodil sám velký Peřina, kterej nám mimochodem dělá správce osobních počítačů, takže mu neustále voláme a to třeba i v pět ráno, aby přijel a koukal nám smazat vira, kterej papá naše disky.

  Další novinka bude komix, kde postupně představíme náš realizační team. Nebude pochopitelně deníkem, ale občasníkem, jelikož výroba tohoto počinu je časově náročná a bylo by to na úkor dodělání budoucích radiohitů. Natáčení nového kolečka je termínově hodně rozstrkané, tak deník nebude v případě, že budeme zrovna mimo Nouzov (studio SONO).

  Tak a teď k pudlu věci.

Práce nám zatím de celkem ryhle. Fenek ze Zemánkem už mají odtočeno a tak holdují pivu a jídlu. Zrovna tady zamnou čuměj na fotbal a neustále lajou. Máme, zřejmě, nádherné šance, leč neproměněné, takže slyšim jenom „ …jeď, jeď…..no, ty vole……góóóóóóó´ o´o….ježiš to je hovado, von to nedá…“ .

 Písniček je připraveno patnáct, ale možná přijde pár adeptů na vyhození a zbyde nám jen jedna.  Zatím ty základy znějí pěkně. Aby ne, když rytmická sekce hraje stejně dobře, jako smrdí. Na obalu už pracuje grafický génius Aleš Najbrt z Brtníkova a vkládáme v něj velké naděje. Toť je odemě dnes vše, protože mě svědí vše, nejspíš mám vše…tedy vši.

Jinak koncety běží stále dál a brzo se sejdeme na plovárně.

 

homolka