Nejbližší koncerty

  • 6.11.2020 Karlovy Vary - Lidový dům
  • 7.11.2020 Nymburk - kino Sokol
  • 13.11.2020 Děčín - divadlo

Servus parto 2

Servus parto,

kapela Ohnout odehrála další festivalovej vejkend a opět ho přežila, takže je veliká pravděpodobnost, že vystoupí i příští pátek a sobotu, což může potěšit její příznivce a naopak nepotěšit odpůrce. Ostatní by měli zaujmout nezaujaté stanovisko. Tím je úvod hotov a nyní stať.

 V pátek jsme se jak dobří holubi vrátili opět po roce do Vizovic na Masters of Rock.. Kdo ví, která temná síla za to může, ale opět jsme přijeli pozdě. Rovnou z dodávky na pódium, hu! Tentokrát jsme to stihli na minutu, ale byl trochu stres. Ale před třemi lety jsme nedojeli vůbec, minule a předminule jen tak tak…samozřejmě je to naše vina. Kdyby tady nebylo jedno veliký ALE. Na Moravu jezdíme neustále a problémy s časným příjezdem nemíváme nikdy. Jen tady vždycky. Dáváme si v případě Vizovic sraz fakt hodně brzo, ale stejně je vždycky na D1 zrovna nějakej megaprůser a naděje hasnou. V pátek bylo nejdřív ukrutně a nelidsky ucpaný Brno, a když jsme jím projeli, trefil nás přívalovej déšť, ten to hodně zabrzdil. Ve Vizovicích by se asi už spíš divili, kdybychom přijeli včas.

 Nicméně publikum bylo opět velmi v pohodě a my si to užili. Utkvěl nám v paměti člověk (muž, žena?) s maskou gorily na hlavě, jenž pařil zhruba ve třetí řadě. Přece jen slunce svítilo a tak muselo bejt pod maskou možná trochu teplo.

 V sobotu jsme jeli na první koncert ze série fesťáků na hradech, tentokráte pod Točníkem a Žebrákem. Hodně známejch, hodně lidí, hezký počasí, vcelku příjemná akce, až na to, že skončila hodně brzo, žádnej noční život neproběhnul v podhradí, docela jsme se těšili a utřeli jsme prdele a šli spát k nějakým cizím lidem do seníku. Co se týče hraní, prásknu sem otřepanou, leč pravdivou frázi, my si to užili a lidé byli dobří, prostě to tak je a basta fidli.

 Tak a teď deska. Tenhle tejden se netočí, neb Zdenda Šikejřů, náš zvukovém mistr, má dovolenou, už prej jí potřeboval, ono asi vidět nás pár dní po sobě není žádnej med. Až se vrátí, pomalu to dorazíme a pošlem Dědu do výroby. Ovšem před tím musíme vyřešit malej problém, co vyhodíme, protože dnes se ukázalo, že máme přes hodinu materiálu a my nechceme hodinový cédéčko.

 Tak, užívejte dál slunečních dávek a příští vejkend se s některými z vás možná uvidíme na dalších fesťákách.

Wohmat