Nejbližší koncerty

  • 6.11.2020 Karlovy Vary - Lidový dům
  • 7.11.2020 Nymburk - kino Sokol
  • 13.11.2020 Děčín - divadlo

řimbaba

Nazdar partičko mladých.,ale i starých.

Tak jsem si říkal,že už jsem vám dlouho nic nenapsal a minulý týden jsem byl na dovolence brázdit kopce na bicyklu. Tak tak činím právě teď. Nejprve mi dovolte,abych vám napsal něco o té malé dovolence. No samozřejmě byla krásná. Jezdil jsem s přáteli po kopcích Českého Lesa, navštěvoval místní restaurace,ochutnával a to vydatně, jejich sortiment,poznal místní obyvatele. I počasí k nám bylo celkem vlídné. Řekl bych že to byla náramná dovolenka. Dokonce jsem, světe div se, přijel o tři kilogramy těžší než jsem odejel. Prostě miluji cykloturistiku.

 No a po návratu do reality jsem zjistil,že naše pátá dlouhohrající deska je již domíchaná, což v praxi znamená, že je hotovo. A to je dobře,neb mám takový pocit, že s touto plackou bylo tak nějak nejvíc práce,ale možná se mi to jenom zdá a nepamatuju si na výrobu placek předešlých. Ale hlavně že je hotovo a nás teď čekají jenom celkem příjemné starosti vybrat, které písně budeme hráti na živo. No vlastně nepříjemné na tom bude to,že zase nějaké písně budeme muset vyhodit. Bude to zase boj. Nicméně já doufám,že to namixujem, tak aby vy jste byli nejspokojenější.

Samozřejmě jak jistě víte také koncertujeme. A tentokráte jsme navštívili námi velmi oblíbený Sázavafest,který je pro nás takřka festivalem domácím. No a dle toho to taky vypadalo. Po vystoupení jsme byli nacpáni do Olmeca-Report stanu,kde jsme dostali nějakou superpásku na kterou jsme byli obsluhováni bez účasti našich peněženek,což bylo velice příjemné,ale také velice bolestivé v rámci druhého dne. Prostě jsme se tam zmastili. No a druhý den jsme všichni dobře nalazeni nabrali směr Bezděz. Cesta byla celkem krátká. Naštěstí. Koncert jsme odehráli řekl bych celkem v klidu a prakticky bez sil jsme odejeli domů. Tak to bylo v kostce vše co jsem vám chtěl říct. Nyní odcházím do studia Kocourek vyrábět další díl vašeho tolik oblíbeného Rádia Děda. Čus Kvasňouš.