Nejbližší koncerty

  • 6.11.2020 Karlovy Vary - Lidový dům
  • 7.11.2020 Nymburk - kino Sokol
  • 13.11.2020 Děčín - divadlo

omoušovo psaníčko

No dobrej den kamarádi.

 Tak jak se vám daří. Co? Já myslím, že se máte velice dobře, neb nám slunce svítí, prázdniny jsou před námi. Mama mia to je ale pohoda. Dneska je čvrtýho a my jedeme hrát do Brodu českýho, což je pro nás záležitostí velice příjemnou, leč se zde sejdeme a poklábosíme při pivečku s přáteli se kterými jsme se nějaký ten čas neviděli, ale se kterými se nyní budeme vídat velice,ale opravdu velice často. Je to samozřejmě tím,že tento fesťák je je takovým startovním výstřelem všech letních fesťáků. No ale to je informejšn, kterou stejně všichni dobře znáte, takže je jsem ji sem napsal úplně zbytečně. Což mě ale vůbec nevadí,neb mám alespoň napsáno o řádek více. Jsem to ale chytrej chlapec. Co říkáte? Že ne? Ale jděte.

Tak drazí a teď se pojďme věnovat našemu natáčení a věcí s ním  spojených. Jak jste si jistě všimli díky našemu šmírákovi,  proběhl přesun z malebnýho místečka na Benešovsku do pražského studia,kde se s natočeným matrošem dějou věci charakteru míchacího. Což znamená,že všechny ty bubny, basy, doprovodky, soolice a kdákance se srovnaj tak, aby si vaše ucho posluchačský lahodilo v paralelních kvintách a oktávách, který zněj nejlíp,a který my hojně používáme. A možná ani nebudete vědět, že z hlediska odborný harmonie jsou tyto paralely naprosto nepřípustný a hudební teoretiky velice dráždí. Nás ovšem nedráždí. Přátelé, ale teď jsem se zase dostal do slepý uličky a píšu vám kraviny. Vraťme se  ovšem k věci. A tou je. Radio Děda.

Děda by vám chtěl poděkovat za vaše veskrze kladný reakce na naše vysílání. Jsme moc rádi,že se vám Děda líbí, poněvadž vaše reakce nás nutí stále tvořit nový a nový díly. Ovšem musím vám nyní říct co se nám  včera s Arnoušem stalo. Krásně jsme si připravovali píseň do dalšího vysílání, šlo nám to náramně od ruky a když už jsme měli píseň skoro hotovou, tak k nám na návštěvu přišel nějakej pan Mazač a náš hip-hopovej skvost vymazal. Inu počítač je někdy pěknej hajzl, kterej z neznámejch důvodů učiní smaz. Byli jsme z toho s Arnoušem moc smutní. No a tudíž vám nerad sděluji, že se možná osmej díl trochu opozdí. Možná ale taky ne. Uvidíme. Ale aby nebylo jen špatnejch zpráv, tak vám řeknu jednu dobrou. Péťa Helma je již zdráv a opět vás bude obšťastňovat svým sametovým hlasem a se svým zvědavým mikrofonem vyzpovídá nějakou tu celebritu. Petře mějte se.

Tak mládeži a já se jdu učit durovou kovbojku,kterou už dneska chceme hrát.

čAu Omouš.