Nejbližší koncerty

  • 6.11.2020 Karlovy Vary - Lidový dům
  • 7.11.2020 Nymburk - kino Sokol
  • 13.11.2020 Děčín - divadlo

Nazdar Bubáci a Bubačky

Nazdar Bubáci a Bubačky.

Tak mám takovej pocit, že nám končí léto a pomalu začíná podzim, neboť moje žabky jsou už několik dní zaparkovány v botníku. Jak rád bych v nich vyrazil na jedno večerní pivíčko do nějaké zahradní hospůdky. No nic, třeba se ještě udělá hezky.

Tak a teď co se u nás dělo.

V pátek jsme hráli v mém rodišti v Humpolci na pivních slavnostech. Akce pěkná, akorát, že hned po konciku( cca 0:45 hod) přestaly točit pivo a začaly vyhánět lidi z náměstí. Nicméně jsem se tam potkal se starými i novými známými, s rodiči a ségrou a trošku jsme poklábosili.

Bohužel jsme se nemohly příliš dlouho zdržet, neb jsme museli v sobotu brzo vstávat, takže jsme asi v 1:30 odjely domů.

V sobotu nás čekala příjemná záležitost. V 13:00 hod jsme v pražské ZOO  pokřtili malou žirafí slečnu a dali jí jméno Adina. Po křtu nás pan ředitel zavedl do zákulisí žirafího pavilónu, kde jsme se seznámili s Adinými rodiči, tátou Šimonem a matkou Bertou. Krmili jsme je tvrdým chlebem, občas pohladili a o ni nás za to olízly svým dlouhým fialovým jazykem.

Mimochodem, taťka Šimon je pěknej kanec, budemu už skoro 20 let a obšťastňuje tam několik dospělých žiraf.

Večer jsme se přesunuli do Jizerských hor na festival Keltská noc.Tam jsme se potkali se spoustou kamarádů ze spřízněných kapel.Škoda, že pršelo.Dali jsme pár pivíček, nějakého toho panáčka na zahřátí a jeli domů.

Toť náš víkend.

Teď tady mám jednu nepěknou záležitost. Někteří z Vás si objednali v našem šopu CD Dua Egon a ono Vám stále nepřichází.Bohužel, náš výrobce těchto CD, totálně zklamal, a já se nebudu bát použít i ostřejších slov, jistě prominete. Prostě mě nasral, sliboval, sliboval a najednou mi zase nezvedá telefony.Takže, už na něj kašlu, nechám je udělat někde jinde. Všem čekatelům na toto božské CD se moc omlouvám. Prostě, chybami se Arnouš učí.

Toť vše, mějte se krásně.

Váš Arnouš