Nejbližší koncerty

  • 6.11.2020 Karlovy Vary - Lidový dům
  • 7.11.2020 Nymburk - kino Sokol
  • 13.11.2020 Děčín - divadlo

kuk na omouše.

Brej den. Vážení a milí.

 Tak to sami vidíte a slyšíte. Rádio Děda jede a  webkamera s menšími problémy taky. Přesně takhle jsme to chtěli. Na našem pronajatém tajném místě, je krásně. Dokonce by se dalo říct velmi krásně. Jak už psal Honza, samotinká samota v lůnu nádhererné přírody s výhledy do kraje a západy slunce s nechutně romantickým nádechem a voláním dálek. Tak ale o tomto jste si už něco přečetli, tak to se už nebudu dál o tom zmiňovat. Ještě by jste se nás jali hledat čímž by zmizel nádech toho tajemna.

No ale přátelé. Kromě toho, že vám děláme zábavu v podobě našeho milého Dědy a že nás můžete šmírovat díky kameře webové. Natáčíme zde také naší pátou placku plnou písniček. A teď vám o tom něco málo napíšu. Tak tedy. Jak už víte, základy v podobě basů a bubnů již jsou,“jak mi zkušení profíci říkáme“v kufru. A nyní se tvoří akordy kytarové a skřeky hlasivkové. Přesněji řečeno, kytary a zpěvy. Momentálně jsme ve fázi, že kytarista Jan, má své kytary již takřka natočeny, tudíž se věnuje tvorbě textů. No a kytarista Matěj, ten právě loví zvuky ze své placaté kytáry, až se zem třese.

Takže přátelé. Neb je venku opravdu moc hezky, dovolte mi nyní,abych si šel zahrát s Arnoušem spadla lžička do kafíčka. Ahoj.