Nejbližší koncerty

  • 6.11.2020 Karlovy Vary - Lidový dům
  • 7.11.2020 Nymburk - kino Sokol
  • 13.11.2020 Děčín - divadlo

fredy

Čau Člověci

 

Tady v Hostivaři, kde mícháme to co jsme nahráli na Konci světa bydlí Fredy. Fredy je kostěj a možná ho znáte z naší webkamery. Má krásnou kluzkou lebku a obraná žebírka. Je to jeden kytarista co už tady léta sedí a čeká na svůj part. My máme zrovna to štěstí, že zrovna naše písnička probudila Fredyho ze stoletého spánku. Sedí tady s náma a usmívá se až lítaj všude kolem prasátka z jeho leštěnejch zubů.

Fredy neměl dlouho žádnou holku. Vono to totiž pro něj není jednoduchý nějakou klofnout, neboť kostlivci nemají topůrko v kalhotách. Prostě jim časem uschne a upadne. Fredy si ale s toho nic nedělá, protože má nás. Kamarády do deště i sněhu. Chodíme spolu na koupák a do bijáku, sem tam si dáme zmrzku a je nám fajn.

Jednou se nám ale Fredy opil a to tak, že mu bylo druhej den špatně vod žaludku, kterej ovšem jako kostěj nemá. Když s toho všeho vystřízlivěl, bylo mu káráno a von s toho všeho dostal morální kocovinu a tejden vůbec nemluvil.

Fredy se tak trochu zajímá vo dvoufázovej slaboproud. Počítá ampéry a wolty a rád šahá do elektrických zásuvek. Jelikož je mrtvej, nic se mu nestane, jen trošičku zasrší a zajiskří. Tohle ho dokáže hodně rozdovádět a my pak chodíme každou hodinu nahazovat jističe.

Fredy je také milovníkem kulturistiky. Posiluje dvě hodiny denně, ale jelikož jako kostěj nemá svalovinu, je to zbytečná práce. My mu to nerozmlouváme, neboť Fredy má svojí hlavu (lebku) a nenechá si do ničeho kecat. Vono vůbec vysvětlovat něco kostlivci je těžký. Mozek mu už dávno odumřel a s ním i smysl pro porozumění.

Jedno, ale musíme nechat. Fredy je výbornej parťák a já jen doufám, že se nám kluk nenadme pýchou, až si tohle všecko přečte.

Lidé drazí, já už du zase pracovat. Písničky už dostávájí konečný kabát a u toho já chcu bejt.

 

Honzhomolka