Nejbližší koncerty

  • 6.11.2020 Karlovy Vary - Lidový dům
  • 7.11.2020 Nymburk - kino Sokol
  • 13.11.2020 Děčín - divadlo

Dobrý den vespolek.

Dobrý den  vespolek.

Tak přátelé, přišla chvíle volna, což je přesně ta chvíle na napsání nějakého toho článku.

Chvíle volna nastala hlavně díky tomu, že si můj kolega Omouš Kvasňouš vyrazil na 5 dní na kola. Né že bych neměl bez něj co dělat, ale např. Rádio Děda sám tvořit nemohu.

No a to znamená, že vysílat budeme teď jednou týdně.To víte, je léto a my si taky chceme vyrazit někam do přírody, lehce se poflákat. Doufám, že to chápete.

Tak a teď pár slov k víkendu.

Uf. Byl to víkend perný.Začali jsme ve čtvrtek o půlnoci na Hrachovce.Parádní koncik, potom dvě pivka a tradá na kutě.Po čtyř hodinovém spánku, jsme byli natlačeni do dodávky a vyrazili.

Po pěti hodinách strávených v pojízdném skleníku, jsme se vylodili na Malý Skále.Ano festival Benátská noc, taky moc pěkná záležitost. Hráli jsme od čtyř, po konciku jsem navštívil Olmeca stan, kde jsem se chvíli zdržel a  trochu si zapřeháněl. Pak jsem poslech Škorpíky a odjel domů.V sobotu nás čekal hrad Švihov. Lehká kocovina a únava z cest mi ubraly trochu energie, ale to nic nemění na tom, že tam bylo hezky.

No musim se přiznat přátelé, že jsem toho měl v sobotu večer, jak se říká, plný kecky.

V mém případě žabky.

Ještě bych rád řekl pár slov k ubytování ve Valašském Meziříčí. Nocovali jsme v docela nóbl hoteloubytovně, kde jsem si ráno na pokoji zapomněl mobil a pani recepční ho našla a přinesla do restaurace, kde jsme právě snídali.Za což mnohokráte děkuji. No a teď jedna věc, která mě docela zaskočila a řekl bych, že i zklamala. Asi se budete divit, ale tou věcí je toaletní papír. Nechápu, jak v tak pěkném hotelu můžou mít tak drsnej toaleťák. A to není poprvé, co jsem se s takovým šmirglem setkal.

Pojďme dál. Co týče desky, tak už jdeme do finále. Ještě dva dny a bude hotovo. Máme přichystaných 14 věcí a vypadá to, že je tam dáme všechny. Ale nic neslibuju!

Na fóru jsem si přečetl stížnosti, že do fotogalerie dáváme málo fotek. Ano, je to způsobeno tím, že náš nejpilnější fotograf  Karel, přestal z ničeho nic fotit. Ani jsme si toho nevšimli.Takže Vám akorát můžu slíbit, že si o tom s Karlem promluvím, proč se tak stalo.

To je vše, doufám, že jsem Vás svým zmateným psaním plným hrubých chyb neotrávil.

Mějte se, tančete a poslouchejte dědu.