Nejbližší koncerty

  • 6.11.2020 Karlovy Vary - Lidový dům
  • 7.11.2020 Nymburk - kino Sokol
  • 13.11.2020 Děčín - divadlo

Číáó parto

Číáó parto,

dnešní kočka nebyla tak strašná, jak by se podle prázdný šrajtofle mohlo zdát.

Teda né že by tělo mozku občas nepřipomělo, že byl včera večírek, trochu dehydratace, trošku divně, ale někdy bejvá hůř. Možná to bylo tím drahým alkáčem, co čepovali, takže díky rychlý útratě nebyl překročen práh bolesti.

Hráli jsme na Rock for People a v backstage bylo dost kamarádů, někteří se neviděli hodně dlouho a tak si asi bylo nejdřív o čem povídat a pak si slintat do ramene.

Koncert samotnej nám umožnil hlavně po dlouhý době hrát Uprchlíka a hlavně Marjánku, kterou jsme předtím hráli vlastně jenom jednou právě v hospodě na Marjánce na břehu řeky jménem Sázava. Od této chvíle jsou tyto dvě písně zařazený do prázdninového playlistu. Lidi nám vyčítaj, že hrajem furt to samý a maj, teda spíš máte pravdu. Hrajem furt to samý, ale ted‘ je zrovna doba, kdy budeme postupně asi zařazovat nový věci z připravovaný desky a učit se znova starý je v době natáčení dost zásek…spíš máme problém, co vyhodit. Gramofon, Sejkonopí, Volali, Rybu shnilou, nebo Pedra…to jsou věci, který hrajem x let na každým koncertě, ale zase jsou asi pro nás dost zásadní a rádi se tím prezentujem, takže je to těžký rozhodování.

RFP v době, kdy píšu tenhle článek stále probíhá a asi to letos dopadne jako úspěšná akce, neboť počasí přeje a lidí je tam spousta. Právě na počasí tady v Českým Brodu měli pořadatelé vždycky smůlu, takže si zaslouží slunečno asi ze všech nejvíc. Snad to do zítra vydrží a nepřijde nějakej hromburác.

Teď nás čeká pernej víkend a od pondělka nastupuju do studia, bo už se čeká jen na mne a čas začíná hořet. Proto končím tenhle článek a jdu zkusit něco spáchat.

Zdárek

Wohmat