Nejbližší koncerty

  • 6.11.2020 Karlovy Vary - Lidový dům
  • 7.11.2020 Nymburk - kino Sokol
  • 13.11.2020 Děčín - divadlo

a sme tady

Ahoj šupáci

 

To že už sme zase v nahrávacím procesu možná víte, ale jak se co má je třeba trochu proprat. Tento týden Omar s Arnoštem natlačili do pásů základy budoucích písniček. To znamená, že v hostivařském studiu bylo nahráno nějaké to bouchání a basování, do kterého se poté bude vrzat a kdákat.

No a teď se celá nahrávací technika včetně nahraných  základů odvezla na jedno tajné místo, co se nachází na samém konci světa. Před momentem sme vyložili celou tu hromadu beden, počítačů, krabic a drátů z dodávky a teď zbejvá jen vše nainstalovat tak, aby se nám dobře pracovalo.

To místo je neuvěřitelný. Když teď vyjdu ze svého pracovního koutku (kde mimochodem budu plodit obal a grafiky nového kolečka) rozevře se přede mnou nekonečný kraj, kterej v dály končí azurovým obzorem. Sme na nejsamotnější samotě, kde nám společnost dělaj jen psové a ovcové. Louky a lesy sou všude kam oko dohlédne a rybník je na dosah ruky. Samotné stavení má idylická zápraží a zákoutí, zahrada voní posečenou trávou a dobová stodola tomu všemu dává korunu. Mezi tím vším se potulujou čerstvě rozená koťata, tak si musím dávat pozor abych na nějaké nešlápl.

Sem tady zatím sám, neb dodávka odjela a mistr zvuku přijede až později. Fenek se Zemlošem maj už odtočeno, tak si dávaj pohov a Matěj přijede až v pondělí večer. Do té doby budu natáčet kytary, natáčet kytary a natáčet kytary. Možná že zapomenu na okolní svět a splynu s krajinou. Zelenej sem na to dost, tak až mě kluci budou v pondělí hledat, možná to bude trvat.

Jinak internetové rádio poběží jen co se doinstaluje potřebná technika. Vydržte ještě, není to teď při těch přesunech jednoduché spustit. Taky sem si všimnul, že reagujete na nestahovatelnost klipů. Je nám to líto, ale musí to takhle zůstat. Je to teď nově zavedená záležitost naší vydavatelské firmy.

Takže lidé. Budeme Vás zase pravidelně i nepravidelně informovat o tom dění. Zhruba za měsíc si odtud odvezeme novou desku, kterou uslyšíte až v září.

Mějte se pěkně a pssssssssssssssssssssssssssssssst......nahráváme.

 

Hozhomolka