Nejbližší koncerty

  • 21.6.2019 Brno - Špilberk
  • 22.6.2019 Holešov - Holešovská Regata
  • 22.6.2019 Blansko - Morava park fest

Studio začíname !!!

Agóa,

jsem Pedro a asi teď budu chvíli dost známej…

 Protože uplynuly dva roky, kdy jsme natočili Zlý noty, patří k slušnému chování zkusit dát dohromady další CD, popřípadě kazetu. A protože nemá smysl točit desku jindy, než za hezkýho počasí, začínáme dneska, v červnu, v prokletým vedru. A protože nemá smysl točit desku jinde, než v nejlepším studiu, jsme zase na Nouzově, máme před sebou měsíc práce,  a abyste nebyli doma sveřepí z toho, že nic nevíte, pokusíme se, navzdory naší zapomětlivosti, na vás nezapomenout a poskytovat každodenní info o tom, co se sakra tady děje.

 Nejdřív k plánu akce: nastínili jsme si jedenáct věcí, který nikdo nikdy neslyšel, a jedno Volali, což kdysi vzniklo jako intro a pak byli všichni pro, aby to byl regulérní kus. Dva roky tím začínáme všechny koncerty a už se to protáhlo až do dlouha. Takže 12 ks máme, hmm, z toho něco pomalejšího, např. Hnědka, dále střed, třeba Prdel, něco se vysype strašnou rychlostí, Zemánek má svůj part, ale nikdo nemůže dopředu vědět, co z čeho vypadne a co bude Píseň století. Asi to bude zase trochu jiný, jako byli ZN jiný, než úvodní Cundalla, ale lásky a něhy se asi stále nikdo nedočká. Chceme to zvukově pestřejší, ale klávesistu jsme zatím nenabrali. Spíš máme aparátek. Preparátků máme ažaž. Nový věci jsme zkoušeli tak od března, někdy v Praze, někdy U Fenků (Steinerů) na Vysočině, kam jsme se uchylovali sem tam na tejden brnkat a užívat Steinerovic přízně a darů v podobě hromad jídla a veškerého dalšího servisu, ještě jednou díky.

 No a tady na Nouzově je krásně. Ruzyni nezbourali, takže letadla přelítávaj stále dost, dost nízko, ale zato zde přistavěli novou hospodu, je nedaleko, je přímo tady, v epicentru, což zatím nevíme, jaký bude mít následky. Aby nám to moc neprovětralo šrajtofle, ale kde nic není…

 Dnešek byl věnován adaptaci. Antimalarika, trička do komínků, třesení Andyho(zvukařovi) ruky, ochutnávka jídel v hospě, seznámení se sebou. První nahrávání, a kupodivu už tam něco je, Zemánek s Fenou natočili základy ke dvěma věcem, to se uznává.

 Dobře, zejtra je taky den, můžem si povídat dál, ale teď zkusíme zprovoznit úvodník a pak první noc na dovolený.

 Zatial