Nejbližší koncerty

  • 21.6.2019 Brno - Špilberk
  • 22.6.2019 Holešov - Holešovská Regata
  • 22.6.2019 Blansko - Morava park fest

Studio č. 8

Zdarec,

 tady korespondent Jirka. Tak přátelé máme tu již devátej nouzovskej zpravodaj, vlastně osmej, neboť nám vypadnul ten Fenkův, kterej byl takovej, jakej svět neviděl, jako ta jitrnice z Vobušku z pytle ven. Nebo dovnitř? No to je fuk .

 Mám-li být upřímný, tak jsem si ten dnešní den představoval malounko jináč. Vysnil jsem si totiž, že podniknu motocyklovou výpravu na stroji YAMAHA 20 kubických centimetrů a navštívím nedaleký srub Křivoklát. Leč, z nebe padaly chcanky a já mohl tak maximálně sjet  po eskalátorech z podkroví do restauračního zařízení, kde mi slečna Alice Kozatá podsouvala pochutiny různých chutí a vůní, až jsem si nakonec s omámenými smysly nechal natočit jedno plzeňský točený a teprve po jeho ztrestání si nechal přinést švajnešnicl, rozuměj řízek z chro chro. Po odvalení se nazpátek do štůdija, kde se v Matějovi probouzeli jeho ruský geny při nazpívávání písně Kjusi Kaměnov (mimo jiné věnované Sergeji Ivavanoviči  Vikakanoviči) , jsem si chvilku zakybicoval a vzápětí schrupnul.

 Potom mě opět napadla HAMletovská otázka jíst či nejíst. Bystřejší z vás jistě tuší, že odpověď je v tomto případě papat. No a nemýlí se. Proběhlo tedy další odkulení se do R.Z., tam už jenom přihřáli polivčičku, nicméně hutnou. Doufám, že počasí se umoudří a já budu moci podnikat dobrodružné výpravy do krajů mnou neprobádaných. Jestli ne tak se proměním v kuli jako prase a budu vypadat jako nakynutá Matylda z Doktora Mráčka.

 Tak takhle vypadá den čekajícího Jirky na svůj pěvecký part. Pochopitelně jen v případě nevlídna.

 Loučí se s vámi dnešní korespondent Jirka

ZDAREC