Nejbližší koncerty

  • 21.6.2019 Brno - Špilberk
  • 22.6.2019 Holešov - Holešovská Regata
  • 22.6.2019 Blansko - Morava park fest

Studio č. 6

Čáů,

 tak co, kamarádi, přečetli jste si včera zprávu od Fenka? Ne? A víte čím to bude? Že se na to Fenek vykašlal, vybod, radši si dal pivko navíc, než aby vás obeznámil s novinkami. Házejte proto na něj při koncertě rajčata a miřte na rypák.

 O dnešku referuji já, Matěj, trošku si u toho pokuřuju (jinak mě to moc nebaví), a mám na to málo času, protože nás s bráchou čeká nazpívat druhou věc zvanou Lado, kde se zpívá o majetkovém vztahu sedlák-námezdní bezzemek. Vcelku drama, zvláště v druhém dějství jde chudák po krku zazobovy, chce ho mlátit, ale sedlák, šelma ryšavá má v botě ještě jeden revolver…no hustý.

 Německo to má za sebou, Zemánek s Fenou jsou v Praze na floorballe, pitec-bitec Eda se ráno popral s vlčákem, že by dnes sportovní neděle byla? Asi ano, trošku jsme teda jeli zablbnout  s bráchou v Kladně ve parku, byli jsme tam sami, jako za mlada hehe…impossible tailgrab transfer, no comply tailstep shove-it tailstep out do stepi. Pak jsme si po cestě domů v autě dali buřta a viděli vedle dálnice volně táhnoucí bizony.??? Původně jsme si to alespoň mysleli, že jsou to oni, naštěstí se ukázalo, že jde jenom o jaky.

 Hele, už musím jít, zejtra hrajem na tý Štváně, asi od dvou, takže možná tam

čááááůůůůůů