Nejbližší koncerty

  • 21.6.2019 Brno - Špilberk
  • 22.6.2019 Holešov - Holešovská Regata
  • 22.6.2019 Blansko - Morava park fest

studio č. 5

Milý mladí přátelé,

 je tady další nouzovský zpravodaj. Tentokrát vás o dění v našem podkroví budu informovat Já. Tedy Zemánek. Inu po pořadě:

 Dnešní den začal netradičně menší kocovinkou po včerejším decentním, ale opravdu decentním dýchánku. Točba začala tvorbou efektu z nastartovanýho traktoru fenkova kopáku. Myslím, že se zadařilo. Poté jsem přišel na řadu já, točil jsem jak ďábel, leč když bylo hotovo, přišel pantátakapelník a zjistil, že chybička se vloudila. No a přetáčelo se. Nutno ještě podotknout, že kapelníkův postřeh byl opodstatněný a píseň Pedro spídy Gonzáles dostala nový svěží vánek.

 Po obědě o páté jsme se jeli koupat na Berounku do Nižboru. Jelo auto, v něm šofér a kameraman a Já na skůtru točil titulky do izi rajdra. Bylo to krásné, až nádherné. Po příjezdu nazpět přišel Jimmy De Žraso a nacpal nám pupky až k prasknutí. Jenom jsme vyjeli po eskalátorech nahoru do štůdia si ještě naposled kontrolně poslechnout nahraný základy a chvíli se zdálo, že rytmická, tedy naše sekce, má hotovo a může se navždy odstěhovat dolů na bar…

 Ale, jak se říká, nechval dne před večerem, protože právě večer jsme my, mládenci v štůdiu, zjistili malou chybičku, zapoměli jsme natočit předehru do Hnědky, což je důležitá věc, Hnědka bez předehry je jako, chcaní bez prdů. Až teď jsme to dorazili a můžeme jít dolůůů na požírání kusů grilovaný stravy. Olé!

 Zejtra píše deník Fenek, tak abychom se nedočkali jenom jedný věty.

 Čáů

PS Kill the maly bubinek