Nejbližší koncerty

  • 21.6.2019 Brno - Špilberk
  • 22.6.2019 Holešov - Holešovská Regata
  • 22.6.2019 Blansko - Morava park fest

Studio č. 3

Ehój,

zde nza…mola…jo, tak tu máme třetí den ve studiu, myslím , že ten minulej byl druhej, ale to si jako vždycky nejsem jistej. Zemánek se teď docela slušně popral z basou, lépe řečeno z basovou figurou, která měla znít suverénně, ale zněla tak trochu suterénně. Naštěstí to pak nahrál v podkroví, a proto ta fígura nezní suterénně, ale suverénně.Stejně ze všeho je nejhorší „mezanin“, ten je o něco jinde nežli suterén, ale to už je jinej příběh.Taky jsme zjistili, že se zde prodává droga, která je tak silná, že je závislá sama na sobě. Je to medovník SO4Ičitý, po němž je člověk trochu Ičelý, a nikdy si nemůže bejt Istý, jestli je opravdu Itý. Kdo neví, o co jde, tak je to něco mezi dortem a pískem, medem a perníkem, zkrátka takovej chuťovej harémek. Není to zrovna dietní kousek, proto sou velmi přísně stanovené denní dávky, které se můžou bez problémů porušovat.

 Taky dole pracuje servírka s tak hrdým hrudníkem, že Pam Andrzen je proti ní Aňa Gaislerová za mlada. Když leží, tak to vypadá, jako když velbloud stojí a když stojí, tak to zase vypadá jako když velbloud leží. Zkrátka takový ty kozy akorát do ruky………………….by se nevešly.

 Jinak dnešek, zatím jede v normálu, vstává se, snídá se, po snídani sere se, nahrává se, obědvá se, po obědě sere se, nahrává se, večeří se a po večeři už se jde vysrat jenom Zemánek, kterej si už léta drží svůj stabilní režim(třikrát denně).No, teď tady nade mnou stojí a je nasranej, že se do něj navážim, takže až tady někdo bude psát pomluvy na mojí adresu, bude to on.

 Zatím se s váma loučíme a jestli se ještě dnes stane něco zvláštního, třeba že se Zemánek pude po čtvrtý vysrat, budem o tom informovat příští den.