Nejbližší koncerty

  • 21.6.2019 Brno - Špilberk
  • 22.6.2019 Holešov - Holešovská Regata
  • 22.6.2019 Blansko - Morava park fest

studio č. 26

Jirka Zemánek vám přeje krásný a ničím nerušený večer.

 A je to tady přátelé. Dnes je pro mě poslední možnost podělit se s vámi o dojmy nabyté v našem podkrovním štůdiju.

Je sice fakt,že dneska měl psát zprávu Fenek,ale díky tomu,že já odjíždím na dovolenou, poprosil jsem ho jestli by nechal napsat dnešní zpravodaj mě. Stálo mě to sice dvě jaternice a půl kila prejtu, leč mě to za to stojí.

 Kdybych měl shrnout všechny nabyté dojmy do tohoto článku, tak bych tady u tohoto přístroje seděl hodně dlouho. Budu tedy stručný.

Bylo to tady krásný. Počínaje zpíváním ptáčků po ránu, který jsem nikdy neslyšel, konče tím o čem budu psát dál.
Co to tedy bude? Tak na příklad naše uklízečka brigádnice Zuzana, která tady s námi byla sice jenom dva tejdny, mě utvrdila v názoru, že nejkrásnější roštěnky jsou u nás. Pak taky třeba vztahy v naší kapele se ukázaly jako docela v pohodě, za celej měsíc jsme se nepohádali ani jednou. Až teda na dnešní epizodu, která možná bude znamenat rozpad kapely. A můžu vám říct, že do slova. Tak tedy padl tady názor, že by se naše třetí dlouhohrající deska jmenovala sparta a to pro mě jako dlouholetého příznivce pražské SLÁVIE je naprosto nepřípustné a také pro mého souputníka z rytmické sekce Zdenka Nepsače. Doufám, že tento nápad se brzy mine účinkem a nálada v kapele se  zase vrátí zpět do starých dobrých kolejí, kde se nacházela před tímto přiblblým nápadem.

 No, ale nechme toho a vraťme se k nabytým zážitkům. Bylo to tady krásný.  Nezlobte se, ale z důvodu naprostýho zčabení nejsem schopen dál psát.

Zdarec a ipojúzriéúdzíumtríuíúét ,jízipú§gk§io.púozirioutpio poitum=řéí.