Nejbližší koncerty

  • 21.6.2019 Brno - Špilberk
  • 22.6.2019 Holešov - Holešovská Regata
  • 22.6.2019 Blansko - Morava park fest

studio č. 24

Večer dobrý přeje Jerke Zemenke
Helou bojs & girls. Jestlipak víte, kdo měl psát dnešní zpravodaj. Já to vím a asi vám to nepovím, protože by se na mě Zdeněk Nepsač naštval a mohl by na mě vypustit řitního obra Zumbura a to vám věru řeknu, že to není žádná sranda.
Tak to by bylo na úvod. Dnešek je nevimkolikátým mixovacím dnem a to znamená, že nikdo neví, co to znamená a kdo to ví, tak ten nám to nepoví, protože včera dostal spalničky, takže nám to nepoví a to je škoda, poněvadž by to mohlo bejt celkem zajímavý. To ovšem znamená, že mladší doba kamenná byla trochu hliněná a tím pádem se nedozvíte co to znamená a jelikož je tento den dnem významným tak je to tuplovaná škoda. Teď mě však napadá, že vlastně vůbec nevím, proč tomu tak je. Možná by nám to mohl říct ten co dostal ty spalničky, ale k tomu já nemůžu, jelikož jsem je ještě neměl. A z toho vyplývá, že se to prostě nedozvíme. Smiřme se s tím praťelja.
A abychom se dostali z této smyčky pokusím se vám sdělit něco jiného. Jenomže zatím nevím co. Dám si chvilku přestávku a ono se snad něco namane. Už vím. Máme novou uprátovačku brigádnici Zuzanu. Je to ségra našeho kámoše a protože je fakt krásná děláme schválně větší bordel abychom na ní mohli čumět od rána do večera a řeknu vám je to fakt pokoukáníčko. Je to takový Rolls Roys mezi děvčaty. Na mou duši na psí ocas a kozí roh to vám říká Standa Koch, což je profesor etiky na universitě v Burkině Faso, což je fakt maso.
 Jinak z mého pohledu je všechno ve starejch kolejích. Za zmínku snad jen stojí to, že spotřeba jídla a hlavně pití se ztrojnásobila a já už nemám skoro vůbec žádný prachy. Dokonce jsem si byl nucen dát v hospodě buřtguláš na lízing s osmiprocentní akontací a to se na mě nezlobte je fakt hodně. Zaplať pán Bůh, že už za tejden končíme, protože byli by jsme tady déle stalo by se ze mě bezprizorní sele a to si jaksi při svém postavení švarného junáka nemůžu dovolit.
Co říci závěrem.  Závěrem se myslí  to,že už jako budu za chvíli asi končit, takže si budu muset rozmyslet co vlastně chci tím závěrem vlastně říct,abych dostál důstojnosti tohoto zpravodaje,kterej měl psát FENEK. A teď už musím fakt končit, protože právě přišel Zumbura.       Čáááááu.