Nejbližší koncerty

  • 21.6.2019 Brno - Špilberk
  • 22.6.2019 Holešov - Holešovská Regata
  • 22.6.2019 Blansko - Morava park fest

studio č. 23

Č.,

 Jamaica-Liberty-Freedom! To řek teďka Zemánek, když vyšel ze študia a v hlavě mu doznívaly tóny písničky, která bude na desce asi poslední a kterou spolu s GBB (grosse buzeranten bande) nazpíval. Písnička je rastafariánská, ale to jsou ostatně všechny, i když Zemánek momentálně kouř neaplikuje. Přesto ví oč jde, jednou si potáh, ale nešlukoval.

 Dneska měl psát zprávu Fenek a protože tak neučinil a musím jí vyhotovit já, Matěj saxofonista, zmrazil jsem s ním vztahy pod bod mrazu. Navíc právě zmizel neznámo kam, když jsem ho šel hledat, abych mu dal najevo, jak vypadá bod mrazu, nezbyl po něm ani smrad. Člověk, když je nucen psát často, věnuje se čím dál větším banalitám a proto se na nás, ostatní členy W, nezlobte.

 Máme před sebou tři dny a tři nesmíchaný věci, to hravě doděláme a  pak zbude nejtěžší úkol-dorazit Hnědku, ke který nemáme refrén a která, když tam bude, pravděpodobně ovlivní celou podobu nadcházejícího CD a bez níž to nemůžem vydat. Chodíme sem, chodíme tam, tancujem pod sluncem i pod měsícem a slovo kloudný nemůže přijít a říct, já jsem to slovo do tý  věci, jiný tam nemaj co dělat. Už jsme vyhlásili padesát litrů odměny za slovo, ale lid je líný. Asi je bohatý.

 Jinak už pomalu děláme pořadí, něco asi vypadne, i když jsme se dušovali, že nic takovýho nenastane. A vida, už tam je jeden adept k vyhození a nasazení na hitparádu Internet. Lado se to jmenuje a něco nám tam s bráchou nevoní, ale rytmická sekce je proti brutálnímu zákroku. Avšak- nutno objektivně říct, že názor harmonické sekce je daleko lepší, vybroušenější, krásnější, přesnější a vůbec se nedá srovnat s ničím neopodstatněnými, hloupými a pokřivenými argumenty rytmičanů, kteří, ač oba prošli konzervou, nedokážou věc správně posoudit ze všech stran. Asi málo čuřej. A naopak moc se věnujou dvanáctistupňový limonádě. Navíc proháněj děvčata tuna, a to se pak nepřemejšlí, ale plácá.

 Takže možná jedenáct místo dvanácti. Uvidíme. Jdu o tom přemejšlet, abych neplácal. Nebo to alespoň dělat.

 

Č.

 

PS.:Teďka běží v televizi osumdesát let starej klip Alfavil a tam si člověk teprve uvědomí, jak vypadá originální GBB.