Nejbližší koncerty

  • 21.6.2019 Brno - Špilberk
  • 22.6.2019 Holešov - Holešovská Regata
  • 22.6.2019 Blansko - Morava park fest

studio č. 22

Servus,
nad klávesou Gomkolka Gonzolka se sklání, aby se Voni taky dozvěděli něco vo tem, jak mi byli na vejkend hrát po zábavách fšade. Fenek zase nemůže psát, protože ho dole na Watr Clouzlu drží avgánskej terorista Ichcát Isrát  a mučí ho vegetariánskou kuchyní. Rozumíte, Fenek sežere vitamín, jen když si žaludek vystele krkovicí  a bůčkem. Dokonce mu tady někdo podstrčil šunku ze sojovýho prasete a panáček nám to málem nerozchrochtal.
V pátek nám bylo ctí hostovat proti domácím na Stádleckém mostě (fesťák nedaleko Tábora), kde se napětí pohybovalo mezi devíti a stopadesáti volty, což mělo za následek neustálé kolísání hlasitosti posléze i naší trpělivosti, no, pan Kilowatt se zkrátka vobracel v hrobě.
Naše trojnohé kotě to nerozmňukalo a napsalo nám na sedačku protestní hromádku, věřte, četlo se to hodně řídce. Původně jí sice měl psát Fenek, ale ten si to nejspíš vodbyl v Toi Toi marketu.
 Sobota  na Hufestu byla po té technické stránce svěží vítr nad Berónkou, by ne, když tam zvuku velel maestro Dušák (poklona), kterej vodbarvil kadeř po vzoru slunce (kdo neví co je slunce, tak to je to vařící kolečko nad kukuřicí). Fesťák nás opravdu bavil a nejen nás, stejně tak i Psa žlutýho, Tři ségry a mnoho dalších, tímto děkujem a ceníme si zubů, který nám z tý pohody nevypadali.
 Návrat na Nouzovskou ubykaci měl jen jednu docela malou, skoro zanedbatelnou chybičku. Nikdo z nás neměl klíče vod pokoje a nikdo zde nebyl a nikdo nám nepomohl a nikdo se neslitoval a nikdo nám neřekl co se v takovýdle situaci jako dělá. Řešení bylo jediné, rozeběhnout se a pokládat zavřené dveře za otevřené. Toho se ujal Fenek a je možné, že zítra nedejbože nebude psát, protože leží v motole z vobtiskem kliky v krajině břišní.

 Zatím

H.H. z P3, ČR