Nejbližší koncerty

  • 21.6.2019 Brno - Špilberk
  • 22.6.2019 Holešov - Holešovská Regata
  • 22.6.2019 Blansko - Morava park fest

studio č. 20

Čááůů,
 tady Fenek, dneska jsem teda k tomu konečně zased…hohohaha, to byla mystifikace, copak jste si fakt mysleli, že zrzeček obecný klepne hnátkem do klávesnice? Nikoliv přátelé, aby se potvrdil stereotyp, hlásí se Matěj.
 Referovat o dnešku bude krapet těžší, neboť dnes se opravdu nic zvláštního nestalo. Vlastně stalo, udali jsme to kotě, vzala si ho přítelkyně byskytaristy z Divokýho Billa (a zároveň tiskového mluvčího Rock for People) Miloše Jurdy. Je to spasitelka a Honza, kterej ho celkově ošéfoval, je spasitel.  Včera se vrátil pozdě z operace a ráno mazal pro kočkolit.
 Fenek odjel na Slovensko, takže vlastně dnes zprávu ani psát nemohl, se Šmityho kapelou Roe-Deer, kde s nimi hraje záskok na festivalu Pohoda. Vrací se zejtra, teda, jestli ho pustí nazpátek, protože pátek/sobota máme nepředpokládané volno. Hrajem na Stádleckým mostu a Hufestu, takže se narhávání celkově posune. Což vám může stejně bejt fuk, protože to vyjde až někdy v říjnu.
 Zbytek míchal Cigána, už jste o něm určitě četli, co se tejče kytar, trochu jsme si zakombinovaly, nahrát jí byl největší vlašák, a i teď jí dávat dohromady je nápor pro jedince našeho typu. Navíc se zjistilo, že Honza zapoměl dohrát počáteční fanfáru, což všechny trochu zaskočilo. No, za chvíli bude hotovej, vyrobenej, ale máme dilema, co s názvem, ta písnička je taková cigánská, no ale název Cigán…aby nás kromě propagace drog neobvinili ještě z rasismu.
 Krom toho tady byl reportér z R/P, slyšel ho, Cigána a ptal se, jestli celá deska bude takhle volná, on totiž Cigi je ten z těch volnejch. Jenže znáte to, co je pro nás volný, to je pro ostatní vejpal, takže přísahám, že kromě třech naprostejch zhuleností tam nebude měkký maso. I když možná…ůůů…
 Koukali jsme v televizi na Do-re-mi a shodli jsme se, že není na světě nespravedlivější klání. Jak může Pepík z Horních Koziček vyhrát, když Naďa z Prahy tahala líp tercie? Porota nesoudná, a dva moderní moderátoři, přestože velice inteligentně působící, zvláště magistra Sabi, nezakročí? Novákov je divnosvět, a nás čeká Yemmi. Ale to až za hodně dlouho, ještě budem muset dokončit Nouzov, pak navrhnout obal, pak vyrejt nožem hudbu do asfaltu, potom chvíli klidu, Chorvatsko, ňák to letí, měli bychom zbrzdit, ale jak? Měl bych možná nápad…hey, eine Buzeranten bande, kdo má pap…?
Tady v Sonu už nám tady zbejvá jen o málo víc než tejden. Jsme skoro blázni. Buzeranten bande. Grosse!!!
 
Aufídrzen

PS.:Kdopak si dá likérek? Kdopáák?