Nejbližší koncerty

  • 21.6.2019 Brno - Špilberk
  • 22.6.2019 Holešov - Holešovská Regata
  • 22.6.2019 Blansko - Morava park fest

Studio č. 2

Čáů,

vida, je půl desátý a přesně podle prognózy nikdo nezasednul a nenapsal nic o dnešku…

 Krom studia pracující lid jako my vstává s pražskejma slepicema, tzn osmička/devítečka (nepočítaje víkendový dvojky). Nouzovští zaměstnanci, míněno Andy, se blížej k pražskýmu víkendu, což nás čeká taky, má to něco do sebe, pracuje se po nocích, to má svoje výhody.

 Cirka v devět jsme už obtěžovali dole v krámu, polepšili to, maj digi snímače na kódy, ale fronta plyne stejně pomalu, protože nikdo nespěchá. Syrečkovej salát se stal podpultovkou, ale na vyžádání a důvěryhodnej xicht ti ho vydaj. Jinak strava přes den místní, hospodská, asi to tak bude, bude výdělek, tůůůčnej. Ale na druhý straně.

 Zábava přes den: Zemánek s fenou uvařili dalších pět základů, jestli hoši vydržej a nepodlehnou svodům života (nahrávaj střízlivý, maximálně jedno, ale opravdu jenom jedno malý pivečko), mohli by bejt zejtra nahraný základy. Dá se říct, že jsme se na tuhle desku připravili o dost líp, než na ty předchozí, trošku jsme se namastili, aby se to hrálo všechno spíš jednoduše a důrazně. Ale je fakt, že zatím jsme se nedostali ke zpěvu a tam to vždycky drhne.

 Zbytek kapely se jen tak poflakuje, tupě čumí, žvaní jim do toho, tůruje fichtla Yamaha, žere a psychicky se připravuje na svůj part. Je to ta největší klasika. Ale pozor: je tu kamera, vše se natočí a bude cinema. Patrně na křtu, což bude pozdějš na podzim, jestli nezůstane u zamaštěnejch keců. Ale s kamerou je prča, když jí dáš inkognito na záchod, můžeš natočit p.

 Ještě jsme chtěli připomenout, že po dobu studia hrajem jen…já si to nepamatuju, ale mj 1.7. na Štvanici na…já si to nepamatuju…jó, akci okolo trávy. Ostatní je v seznamu koncertů. Omlouváme se všude, kde jsme to zrušili, ale my teď musíme tady kutat tuna nejvíc, šetrně hrát jinde.

 Zejtra je středa, to je krizovej den. Je radno dobře posnídat. Večer čáu