Nejbližší koncerty

  • 21.6.2019 Brno - Špilberk
  • 22.6.2019 Holešov - Holešovská Regata
  • 22.6.2019 Blansko - Morava park fest

studio č. 17

Áhój,
 a máme tu neděli a s ní dost času…no, možná tak vy, zatímco my, kluci nesehnutí, musíme tvrdě pracovat na…ééé, moment, tady to někde mám…áha, na naší třetí dlouhohrající desce, jejíž pracovní název je…ééé, moment…aha, tak to tady poznamenaný zatím nikde nemám.
 Hlásí se Matěj, já hraju na kytaru v kapele, která se jmenuje nevím proč Wohnout, ale dnes jsem neměl psát zprávu já, ale bubeník téhož spolku - Feneček domácí z čeledi vykrůcajících se. Fenkův odpor k našemu deníku přesahuje všechny meze, je tak strašně laxní novinář, že by ho nepřijmuli ani do Našeho rybáře. Klade pasivní i aktivní odpor, když jsme mu zkusili přilepit ruce ke klávesnici, otrhnul je i s kusem masa, tak silná je jeho nenávist ke sdělení. Je to tedy nejen Fenek domácí z čeledi vykrůcajících se, je to hyena čabrakovitá.
 Dnešek byl rozdělen na tři podstatné části. Poledne(ranní část) jsme věnovali vzájemný hygieně, zuby si vydrhly z černa do šeda, škrabkou na brambory umyli obličej a na temeni si rozpletli noční rastanovotvary. Pak jsme se domluvili s Andym, že nedělní píchačka prověří Sojčí pírko, protestsong o myslivcích, víte, my na protestsongy moc nedáme, ale je fakt, že myslivost je extrémismus a nám se nelíbí jednak jejich image, dále způsob mluvy, potom jejich životní postoj k životu jako takovému, dá se zkrátka konstatovat, že nás subjekt nimrod velmi nebaví.
 Druhou část dne jsme prokoupali u Křivoklátu, ve vodě si hráli na vodní prasata, lidi na nás koukali a my hodnotili pár nahejch ženskejch, který se nudili malinko stranou, ale samozřejmě tak, aby je každej viděl. Slušný, škoda, že jsme neměli video, mohli jsme mít něco na večer, ke kávičce. Andy mezitím s Fenkem připravovali podklady pro nás, korunované soudce, abychom, až přijedem, mohli tu Sojku dorazit.
 A ta dorážka, to byl závěrečný díl nedělní. Sojčí péro je nabitý lesní nenávistí a zároveň nadějí na lepší časy. Poslední fázi už bohužel neuslyším, protože jsem celej den nejed a teď si dal k večeři vepřový výpečky se šesti a mám pocit, že žaludek dostal až moc přes držku, možná výpečky zažijou tobogán, záchod je asi pět metrů ode mne, doufám, že to stíhám...
Mějte se