Nejbližší koncerty

  • 21.6.2019 Brno - Špilberk
  • 22.6.2019 Holešov - Holešovská Regata
  • 22.6.2019 Blansko - Morava park fest

studio č. 12

„Pes, do hospody nelez“, naše heslo, kterým se tady u Nás na Nouzově řídíme.

Čou,
 tu geroj Hanzátko Hemelátko, nemůžu psát moc dluho, mám malej kredit a v lednici dávaj šunkovej chlebíček.
 Tak, na závěr úvodu bych podotkl, že sem ho psal proto, že ho měl psát Fenek, ale nepsal, jelikož se vás plachej, a taky, abych navázal na jádro věci, o kterém sem už měl právě psát v týhle větě. Ergo kladívko.
 Řeknu Vám, není to jednoduché naplnit pásy písničkama, vezkrze nazkrz krotkejma a hned zase rychlejma a voňavejma, hmmmmmm, takovejma těma co dou špetku do skoku a důchodcům raději do kroku. Je takřka konec nahrávání a míchačka se přibližuje čím dál víc. Kdo neví co je míchačka, tak to je, že se to, jako to, no míchá, jako poměry kytar vůdči bubnům, zpěvy vůdči trianglu a tabák vůdči …Zejtra Fenek ještě nahraje nějaký štatlání, kování, bimbání, chraštění a bongání a pak příjde ten zlatej hřeb, naše Hanička, co nám tam nazpívá krásné korály. To bychom se taky mohli konečně vykoupat, začíná to bejt hustý a mohlo by jí  to způsobit dýchací potíže, posléze znemožnit pěvecký výkon. Do pokoje ji radši zvát nebudem, je tam na zemi pár zavináčů Quiksilver.
 Nicméně, zatím vám můžem nabídnout jen tlustý vod šunky, protože všechno má zátím Andy, to je zvukař.

PS: Pardón za zpoždění příspěvků, ale právě probíhá předělávání stránek. No není to k zbláznění? Rok jsou naše www strnulý, až na pár chatovejch iniciátorů, a  teď, když se přemáháme a tlačíme písmena, to nefaše? Jsme otroci techniky. Tak pardón.

PS2: Zejtra píše zprávu Fenek