Nejbližší koncerty

  • 21.6.2019 Brno - Špilberk
  • 22.6.2019 Holešov - Holešovská Regata
  • 22.6.2019 Blansko - Morava park fest

studio č. 10

 Dobrý večer, Vážení přátelé,

 máme tu opět váš oblíbený nouzovský  zpravodaj, dneska vám měl napsat zprávu FENEK, ale opět se vymluvil a šel radši kadit, prevít jeden. Z  tohoto důvodu vám dnešní hlášení musím napsat já-Jirka. Abych se přiznal, tak to narušilo moje plány. Chtěl jsem totiž až do nočních hodin hrát elektronický bouling s Kamilem, jehož jsem při odpoledním mači vyklep 8-3 na zápasy. Škoda, mohl jsem ho vydrtit i večer. Nu což, zejtra je taky den. Ale abych vás neunavoval svými žvásty o elektroboulingu s Kamčou, začnu referovat o dění  ve štůdiju.

 Tak tedy. Dneska jsme výjimečně nahrávali naší třetí dlouhohrající desku, tedy abych byl přesný, chlapci Homolovi škrtili krky jak kytar, tak svoje, vlastně je ještě škrtí, protože ve štůdiju se pracuje dlouho do noči. Právě teď rodí Papouška z Cigána, no a řeknu vám, je to pěkně  komplikovanej porod. Abyste rozuměli, Cigán, to je naše nová píseň a Papoušek je pasáž, která je intonačně velice náročná, ale já si myslím, že to hoši zvládnou se ctí.

 Jinak se zde nic moc nemění. Medovník, plzeň, papačka inspiračka, skútr, válečka, TV, již zmiňovaný elektrobouling…má to cenu psát to furt dokola?

 Takže si radši dáme od psaní dva dny pauzu. Dáváme si vůbec pauzu, je Rock for people, volal Šmity, že je tam Vůdštok, takže v sobotu se na to kóknem z pódia. Hrajeme od 18:55, takž tam tou dobou nechoďte, neboť čujem Průser Džogys.

 V neděli píše zprávu Fenek, takže snad se vykadí včas.