Nejbližší koncerty

  • 24.11.2018 Pardubice - Congress Centre Palác
  • 30.11.2018 Hodonín - Dům kultury
  • 1.12.2018 Ostrava - Brickhouse

PPPPPPPooooooozzzzzzooooooooooor!!!!!!!!

 

Ahoj kamarádi,

a je to. Skončilo léto, ve kterým nám slunce dalo zabrat a není nic lepšího, než léto, ve kterým ti dá slunce zabrat. Pralo to do nás, smažilo nás, potilo nás do úmoru. Jestli nedostanem všichni raka kůže teď, tak už nikdy.

Ale já teď mám za ůkol něco jinýho, než se rozplývat nad létem. Jak jste si jistě všimli, naše stránky postrádají jednu věc. A to novinky v rubrice Novinky. Prostě se o to nikdo nestará, pečem na to, nemáme na to takzvaně čas a podobně.

A proto jsme si dali úkol. My, kluci, kteří hrajem ve Wohnoutu. Dohodli jsme se na něm v dodávce cestou z festivalu...teď si nevzpomenu z jakýho. Každý z nás čtyř dostane prostor a jednou za čtyři týdny zplodí slohovku na libovolné téma. Může psát o čemkoliv, o tom, kde jsme právě hráli, co si kdo koupil, zkrátka všechno možný, ale musí dodržet termín a otisknout to do Novinek, takže každý týden tam bude co? Každý týden tam bude novinka. Možná.

Samozřejmě nepůjde o žádný zázraky, to ani nikdo nemůže chtít, možná se na to taky za čas vybodnem, když nám to jó nepůjde. A jelikož není korektorka, bude tam chib jak maku.