ZLÝ NOTY NA VEČEŘI (podzim 2000-podzim2002)

Ty posluchače, kteří nám zbyli po debutu CunDaLla, rozdělili Zlý noty na dva tábory. Jedni nás zavrhli pro odklon od "punku" k "popu" a jinejm se líbila změna. Je jasný, že čím více popu, tím více šlupek na bazén se zahradníkem. Ale to ten, kdo nemá zámek za sto milošů, stejně nepochopí. Nicméně, proč jsme se žánrově rozrostli, jsme snad už psali.
Křtili jsme to v paláci Akropolis, kmotry se stali Marek Schneider, Lukáš Pollert, Martin Černík, klasika, šampáňo a tak. Následovala šňůrka, na který byla kupodivu podstatně větší návštěvnost, než na Kundale, takže se nám pomalu, ale jistě začla vyhejbat noční můra všech kapel-prázdný sály. Což byla motivace v pravej čas, neboť tenkrát jsme uvažovali o návratu z emigrace zpátky do Maďarska.
Singlem z týhle desky byl Sejkonopí, kterej se dokonce dostal jako hudební podklad do reportáže v Televizních novinách, téma se týkalo protidrogovýho zákona. To je doteď zatím náš největší úspěch. . Natočili jsme pak na něj klip v hospodě Na Zvonařce, téma bylo muzika v baru a jelikož se jelo na ostro od brzkýho rána, zvrtlo se to leckomu v kalbu už dopoledne.
Co se týče kritiků, už ani nevíme kolik to stálo, ale vcelku Zlý noty ocenili, alespoň oproti debutu se na nás vyřádili podstatně míň. Kundala se totiž, nevíme proč, stala leckde otloukánkem. Je to holka nebohá. Zajímavý ovšem je, že pro mnoho lidí je zatím nejlepší deskou od nás(psáno 2004).
Mnohý písničky došli ke koncertní ůpravě, třeba Čo poudala stara mama, Uprchlík, Zlej prcek, I když toho už moc nehrajem a tak dále. A jak jsme říkali, ty co nehrajem, tak zapomenem a je to v háji.
Co bychom tak ještě řekli k těm Zlejm notám…na rozdíl od Kundaly si je občas, tak jednou za půl roku, poslechnem. Je to trochu onanie poslouchat vlastní věci, ale z pracovního hlediska to neškodí. A řeknem si: No, nejsme my kokoti?