PEDRO V PRAXI (podzim 2002-2004)


Pedro, kluk jeden jihoamerická, se křtil ve středoevropský Akropoli. Tedy v Praze a šampáňo si dal……………
Co se ohlasů týče, hvězdičkáři správně pochopili, že Pedro by měl bejt nástupce Zlejch not, tedy že mezi těmito dvěma deskama už není takovej rozdíl. Všechno je stále podřízený kytarám, někdo přinese riff, pak se s tím více, či méně moříme, nakonec tam ten riff třeba ani nezbyde…nejvíc práce bylo s Papouškem a nejmíň s prvním Pedrem. No to je fuk.
Jako dárek k vydání desky jsme dostali koncertního zvukaře Jirku Klimenta, kterej s námi od tý doby jezdí, rozumí ampérům, pérům, prostě rozumí všemu elektrickýmu kolem hudby, spoje, kondíky, tomu všemu rozumí, k tomu prej dobře zvučí, teda alespoň to říkaj lidi, my to nikdy nemůžem slyšet, když jsme na pódiu. Navíc dobře řídí a ještě k tomu o nás dobře mluví s kolegy, třeba od Kaťáků.
Koncerty s Pedrem už probíhali v pohodě, s lidma, který to znali, my měli radost, že oni maj radost, chodilo jich víc a víc, šňůry střídaly festivaly a pomalu nastal čas udělat další desku. Ještě než se k ní dostanem, tak vám ještě řeknem, jak jsme točili klip na Gramofón.