Nic a pak něco (cca1990 - 1995)

  Tak v tomhle období Wohnout nebyl. Zavřeli Zdar, partička se rozprskla do různejch prací, drog a vůbec do, haha, jinejch životních stylů, který nabízela, hahahaha, nová doba. Homoly jezdili na skejtu a Zemánek pracoval jako kulisák v Hudebním divadle v Karlíně. Vždycky, když kolem tý karlínský budovy projíždíme, nezapomene prohlásit, že jedeme kolem místa, kde strávil nejlepší léta svýho života. Načež dostane tečku, aby už o tom držel zobák.

  Žilo se tenkrát dost nezdravě, v tý éře, vydatně se experimentovalo s mladšími bratry fermetrazínu a tetrahydrakanabidolem, kalilo se evrydej, no a něco se přežilo zdá se dodnes. Myšlenky založit kapelu nás sice neupustili, ale ani jsme vůbec na ně nemysleli, na ty myšlenky, napadlo nás to tak jednou za měsíc, kdy jsme zmaštěný popadli kajtru a něco si přebrnkli. Založit kapelu neni prdel, když to teda člověk nepojme jako totální prdel a nehraje free jazz core. Musíš sehnat...strašně dlouhá je cesta ke slavíkům.

  A mezi tím vším Zemánek začal hrát ve skupině Fifinka is dead, jejíž zbytek tvořili kumpáni z divadla. Kapela neměla ani jedno vystoupení, ale přitom repertoár nebyl špatnej. Moje milá, dejte mi pusu na pinďoura, on bude stát a já si vesele hrát, lalalala...takhle pěli kluci o modelové situaci, která je snem všech muzikantů-chlapů (samozřejmě kromě E.Johna).

  A mezi tím vším se u Homolů doma shodou okolností objevila solidnější elektrická kytara, kombo a multiefekt KORG A-5. A ňák tak se začlo s tim dělat, zkoumat to, pak cvičit, pak systemeticky cvičit a pak strašně systematicky cvičit. Začlo to bejt zábavný a věnovalo se tomu dost času a myšlenka založit kapelu rostla. Jennže kdy sehnat zbytek, když partička rozprsklá jest?